Fibre Optic Transceivers

Näet nyt 1 - 20 kaikkiaan 77 tuloksesta
Näytä:
Tuloksia per sivu
20
  • 20
  • 50
  • 100
Hinta
(Näytetty hinta ei sisällä alv:a)
Osan tiedot Merkki Maximum Data Rate Connector Shape Transmitter Typical Rise Time Transmitter Typical Fall Time Receiver Jitter at Maximum Data Rate Transmitter Jitter at Maximum Data Rate Number of Pins Mounting Type Dimensions Connector Type Peak Transmitter Wavelength Wavelength of Peak Sensitivity Height Length Width Series Package Type Fibre Size Range Output Signal Type
TOSLINK, Molded resin package
  • RS-tuotekoodi 177-8607
  • Merkki Toshiba
  • Valmistajan tuotenumero TODX2950(F)
Toshiba 10Mbit/s Rectangular - - - - 10 Through Hole 22 x 15.5 x 8.5mm F07 - - 8.5mm 22mm 15.5mm - - - -
TOSLINK, Molded resin package
  • RS-tuotekoodi 177-8613
  • Merkki Toshiba
  • Valmistajan tuotenumero TOTX1952(6M,F)
Toshiba 10Mbit/s Rectangular - - - - 6 Through Hole 13 x 15.5 x 8.5mm F05 - - 8.5mm 13mm 15.5mm - - - -
Toshiba TOTX1960(F) Fibre Optic Transmitter, F05 Connector, 10Mbit/s, 770Nm 6-Pin
  • RS-tuotekoodi 177-8614
  • Merkki Toshiba
  • Valmistajan tuotenumero TOTX1960(F)
Toshiba 10Mbit/s Rectangular - - - - 6 Through Hole 13 x 15.5 x 8.5mm F05 770nm - 8.5mm 13mm 15.5mm - - - -
Broadcom AFBR-395050RZ Fibre Optic Transceiver, 50MBd, 650nm 8-Pin Broadcom 50MBd Round 5 (Maximum)ns 5 (Maximum)ns - - 8 Through Hole 10.16 x 55.86 x 9.2mm - 650nm - 9.2mm 10.16mm 55.86mm AFBR - - TTL
Broadcom HFBR-57E0LZ Fibre Optic Transceiver, LC Connector, 125 MBd, 155.52 MBd, 1380nm 1380nm 20-Pin SFP Broadcom 125 MBd, 155.52 MBd Rectangular 1.2ns 2ns 2.14 ns p-p 1.2 ns p-p 20 Surface Mount 57.8 x 13.8 x 13mm LC 1380nm 1380nm 13mm 57.8mm 13.8mm HFBR-57 SFP 50 → 125 μm TTL
Broadcom AFBR-5972Z Fibre Optic Transceiver, 100Mbit/s, 650Nm 8-Pin Broadcom 100Mbit/s - 3ns 3ns 2.14ns 0.76ns 8 Surface Mount 21.45 x 15.9 x 12.6mm - 650nm - 12.6mm 21.45mm 15.9mm - - - -
Broadcom Fibre Optic Transceiver, 10MBd, 650nm 650nm 8-Pin Broadcom 10MBd - 20ns 20ns - - 8 Through Hole 31.27 x 10.16 x 7.11mm - 650nm 650nm 7.11mm 31.27mm 10.16mm Versatile Link - - -
Broadcom HFBR-57E0PZ Fibre Optic Transceiver, LC Connector, 1.25GBd, 1300Nm 20-Pin Broadcom 1.25GBd Round 260ps 260ps 267ns 227ns 20 Snap-In 57.8 x 13.8 x 13mm LC 1300nm - 13mm 57.8mm 13.8mm - - - -
Broadcom AFBR-1629Z Fibre Optic Transceiver, Versatile Link Connector, 50MBd, 685nm 6-Pin Broadcom 50MBd Rectangular 5ns 5ns - - 6 Through Hole 18.8 x 12.19 x 7.62mm Versatile Link 685nm - 7.62mm 18.8mm 12.19mm Versatile Link - - -
Broadcom AFBR-57B4APZ Fibre Optic Transceiver, SFP Connector, 50MBd, 865Nm 20-Pin SFP Broadcom 50MBd Rectangular 0.5ns 0.3ns - - 20 Surface Mount 13.8 x 57.8 x 13mm SFP 865nm - 13mm 13.8mm 57.8mm AFBR SFP - LVTTL
Broadcom AFBR-5803ATQZ Fibre Optic Transceiver, ST Connector, 155Mbit/s, 1360Nm 10-Pin Broadcom 155Mbit/s Round 2ns 2ns - - 10 Snap-In 49 x 13.6 x 9.8mm ST 1360nm - 9.8mm 49mm 13.6mm AFBR-5800Z - - -
FIT-Foxconn AFBR-2CAR10Z Fibre Optic Transceiver, SFP Connector, 10.313 Gbit/s, 850Nm 20-Pin SFP+ FIT-Foxconn 10.313 Gbit/s Rectangular - - - - 20 Cable Mount - SFP 850nm - 8.6mm - 15.2mm AFBR SFP+ - -
Broadcom AFBR-5803ATZ Fibre Optic Transceiver, ST Connector, 100Mbit/s, 1380Nm 9-Pin Broadcom 100Mbit/s Round 1.9ns 1.6ns 2.14ns 0.69ns 9 Through Hole 25.4 x 12 x 24.8mm ST 1380nm - 24.8mm 25.4mm 12mm AFBR-5800Z - - -
Toshiba TOTX1952(6M,F) Fibre Optic Receiver, F05 Connector, 10Mbit/s, 650Nm 6-Pin
  • RS-tuotekoodi 896-2599
  • Merkki Toshiba
  • Valmistajan tuotenumero TOTX1952(6M,F)
Toshiba 10Mbit/s Rectangular - - - - 6 Through Hole 13 x 15.5 x 8.5mm F05 650nm - 8.5mm 13mm 15.5mm - - - -
FIT-Foxconn ABCU-5730ARZ Fibre Optic Transceiver, RJ45 Connector, 1.25 Gbit/s 20-Pin FIT-Foxconn 1.25 Gbit/s Square - - - - 20 Surface Mount 13.6 x 67.9 x 13.95mm RJ45 - - 13.95mm 13.6mm 67.9mm - - - -
Broadcom AFBR-5715ALZ Fibre Optic Transceiver, LC Connector, 1.25GBd, 1355Nm 20-Pin Broadcom 1.25GBd - 400ps 400ps 0.333UIps 227ps 20 Through Hole 57.8 x 13.8 x 13mm LC 1355nm - 13mm 57.8mm 13.8mm - - - -
Broadcom AFBR-57E6APZC Fibre Optic Transceiver, SFP Connector, 125MBd 1380Nm 20-Pin SFP Broadcom 125MBd Rectangular 1ns 1ns 1ns 0.6ns 20 Surface Mount 13.8 x 57.8 x 13mm SFP - 1380nm 13mm 13.8mm 57.8mm AFBR SFP - TTL
FIT-Foxconn AFBR-5710PZ Fibre Optic Transceiver, LC Connector, 1.25GBd, 860Nm 20-Pin FIT-Foxconn 1.25GBd - 220ps 220ps 226ps 227ps 20 Through Hole 57.8 x 13.8 x 13mm LC 860nm - 13mm 57.8mm 13.8mm - - - -
FIT-Foxconn AFBR-2CAR02Z Fibre Optic Transceiver, SFP Connector, 10.313 Gbit/s, 850Nm 20-Pin SFP+ FIT-Foxconn 10.313 Gbit/s Rectangular - - - - 20 Cable Mount - SFP 850nm - 8.6mm - 15.2mm AFBR SFP+ - -
Broadcom AFBR-5803Z Fibre Optic Transceiver, SC Connector, 100Mbit/s, 1380Nm 9-Pin Broadcom 100Mbit/s Round - - 2.14ns 0.69ns 9 Through Hole 25.4 x 12 x 24.8mm SC 1380nm - 24.8mm 25.4mm 12mm AFBR-5800Z - - -
Tarkista varastotilanteemme
Anna haluamasi määrä ja klikkaa 'Tarkista'. Varastosaldo päivitettiin
.
RS-tuotenumero:
Etsin 
Vertaa koko listaa
Voit vertailla korkeintaan 8 tuotetta kerraallaan

Tarkastele tai poista tuotteita Vertailusivulla
Näet nyt 1 - 20 kaikkiaan 77 tuloksesta