Menu
Tuotteet
Osaluettelo
0.00(ilman alv:tä)
Menu

RS PRO LC to LC Duplex Single Mode OS1 Fibre Optic Cable, 9/125μm, Yellow, 1m

RS tilauskoodi 135-597
Tuotemerkki RS PRO
Jaa

Varastotiedot eivät ole tilapäisesti saatavilla.

Tarkista myöhemmin uudelleen.

Varastotiedot eivät ole tilapäisesti saatavilla.

€ 21,50

kpl (ilman ALV)

€ 26,66

kpl (Sis ALV:n)

RS PRO LC to LC Duplex Single Mode OS1 Fibre Optic Cable, 9/125μm, Yellow, 1m

Osta irtotavarana

MääräYksikköhinta
1 - 14€ 21,50
15 - 49€ 17,20
50+€ 13,40

Elävä varasto

Varastotiedot eivät ole tilapäisesti saatavilla.

Tarkista myöhemmin uudelleen.

Tuotetiedot

RS PRO Standard Fibre Patch Cords - LC to LC

This cost-effective fibre optic cables from our own RS PRO brand offers a solution for short or long distance transmission. Their optical fibre patch cords are defining factors in ensuring your network performs to the highest level. These fibre optic cables are all tested and pre made designed to be easy connected.

RS Range

Tekniset tiedot

Tekninen dokumentti

RoHS-vaatimustenmukaisuustodistus

Vaatimustenmukaisuusvakuutus